• biznes.jpg
  • eko.jpg
  • it.jpg
  • transp.jpg

13 lutego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zakończy przyjmowanie wniosków od firm z sektora MŚP o dofinansowanie ich udziału w programie EXPO Astana 2017. Dotacja dla jednego przedsiębiorcy sięga nawet 240 tys. zł.

PARP oferuje przedsiębiorcom nawet do 240 tysięcy zł na ich promocję podczas wydarzeń branżowych w tegorocznej Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 w Kazachstanie. Wsparcie te przedsiębiorca będzie mógł wykorzystać m.in. na:

- uczestnictwo w targach branżowych,

- uczestnictwo w misjach gospodarczych,

- organizację wizyt studyjnych,

- stworzenie materiałów informacyjno-promocyjnych.

 

Wystawa Astana EXPO 2017 trwa od 10 czerwca do 10 września 2017. Jest to wydarzenie globalne, które tworzy doskonałe okoliczności do nawiązania oraz umocnienia współpracy z kazachskimi firmami, zwiększenie eksportu jak i rozwój inwestycji. W Kazachstanie przez cały rok odbędzie się w mnóstwo wydarzeń towarzyszących, które mogą być dobrą okazją do promocji polskich marek produktowych. Przedsiębiorcy zainteresowani ekspansją mają do dyspozycji nawet 50 mln zł (kwota ta obejmuje również granty na projekty związane z targami Hannover Messe 2017). Maksymalna wartość kosztów kwalifikowanych projektu to 300 tys. zł, przy wsparciu na poziomie 50–85 proc.

 

 

Szczegółowe informacje :

https://www.parp.gov.pl/wsparcie-msp-w-promocji-marek-produktowych-go-to-brand-3-3-3-poir-dodatkowy-nabor-wnioskow